Pridajte sa k nám >
Pomôžte nám >
Prispejte nám na činnosť strany >

Ďalšie

Demokrati
Prechádzať

K Demokratom sa pridáva bývalý poslanec a štátny tajomník ministerstva školstva Richard Nemec

Za stranu Demokrati bude v septembrových voľbách kandidovať bývalý poslanec a štátny tajomník ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Richard Nemec, ktorý kandidoval za hnutie OĽANO. Nemec zároveň požiadal vládu o uvoľnenie z funkcie štátneho tajomníka.

Do strany Demokrati som vstúpil, lebo je to proreformná strana, pracuje ako jeden tím. V strane Demokrati mám super kolegov a priateľov, ako Edo Heger a Jaro Naď, ktorých si vážim v prvom rade ako ľudí, ktorí majú v sebe slušnosť, pokoru a záleží im kam bude Slovensko smerovať. Je pre mna česť s nimi spolupracovať a slúžiť ľuďom, povedal Richard Nemec, ktorý sa v strane Demokrati bude venovať oblasti športu a podpory mladých talentov. „Slovensko potrebuje systémové riešenia v športe,dodal.

Vítam Riša Nemca v strane Demokrati. Bude dôležitou posilou pre stranu aj pre programovú oblasť športu, povedal predseda Demokratov E. Heger.

„Rišo Nemec je špičkový športovec a tréner, ktorého si vážim po ľudskej a tiež odbornej stránke. Roky prispieva do oblasti športu a školstva a musím povedať, že projekty, ktoré chce realizovať, pomôžu ako začínajúcim, tak aj športovcom na najvyššej súťažnej úrovni. Má konkrétnu víziu, vie čo robiť a som hrdý, že je súčasťou tímu, povedal podpredseda strany Demokrati Jaroslav Naď.

Prechádzať

Kto chce demokraciu a slušnosť nech sa prihlási

(k odberu newslettra)

Demokrati

Zadajte svoj e-mail

Zdieľajte