Pridajte sa k nám >
Pomôžte nám >
Prispejte nám na činnosť strany >

Ďalšie

Demokrati
Prechádzať

Jozef Sýkora

Manžel, otec, manažér. Ambasádor športu v politike.

Je rodákom z Bratislavy, pochádza z typickej prešporáckej rodiny. Starý otec pochádzal z Bulharska, otec sa narodil v Čechách, mama v Bratislave. 

Jozef je ženatý otec dvoch detí, podnikateľ, manažér a dlhoročný športový nadšenec. Viac ako dve desaťročia pracovne pôsobil v odvetví špeciálnej polygrafie a realitnej oblasti. Manažérske vzdelanie získal štúdiom na univerzitách na Slovensku i v zahraničí.

V ostatných rokoch sa pohybuje v športovom manažmente ako podporovateľ syna, ktorý je slovenským mládežníckym reprezentantom. Práve preto je mu téma športu a rozvoja talentov tak nesmierne blízka. Veľmi dobre pozná problémy, s ktorými zápasia mladí športovci a koľko podpory potrebujú zo strany rodiny, trénerov, klubov, zväzov, či školy. Jeho cieľom je prinavrátiť šport do oblasti skutočného verejného záujmu a vytvoriť moderné športové prostredie, v ktorom sa podmienky pre profesionálnych i amatérskych športovcov zlepšia.

Vo voľnom čase trávi čas s rodinou a psom prechádzkami v prírode. Jozef rád číta, verí v ľudskosť, slušnosť, fair play a zmysel to nikdy nevzdať. Je vegetarián. Žije a pracuje v Bratislave.

Prechádzať

Kto chce demokraciu a slušnosť nech sa prihlási

(k odberu newslettra)

Demokrati

Zadajte svoj e-mail

Zdieľajte