Pridajte sa k nám >
Pomôžte nám >
Prispejte nám na činnosť strany >

Ďalšie

Demokrati
Prechádzať

Demokrati nepodporia sebecké marketingové návrhy

„Poslanci dnes začínajú rokovať a opäť sa budú predbiehať, kto vymyslí väčšiu atómovku. Parlamentu dominujú hádky, konflikty a sebectvo. Na programe rokovania sú škodlivé zákony, ktoré ničia vzťahy, ľudské životy a aj štátny rozpočet,“ povedal predseda strany Demokrati Eduard Heger.

Podľa Hegera ide najmä o návrh 500 eur príspevku za voľby, či zvyšovanie ziskov súkromných akcionárov zdravotných poisťovní na úkor pacientovní. „Tieto návrhy neslúžia ľuďom, je to len sebecká snaha politikov strhnúť na seba pozornosť,“ povedal..

„My v strane Demokrati nepodporíme sebecké marketingové návrhy. Sústredíme sa na skutočnú pomoc ľuďom. Ako napríklad zákony Janky Žitňanskej na pomoc zdravotne znevýhodneným deťom, zákony Juraja Šeligu na posilnenie spravodlivosti – uakotvenie ÚŠP a ŠTS do ústavy, či zmena paragrafu 363. Ale aj ďalšie návrhy na ochranu prírody a zlepšenie mediálneho prostredia.“

„Strana Demokrati ponúka nesebeckú alternatívu ľudí, ktorí nehľadia na svoje sebecké záujmy a pracujú na pomoci občanom,“ dodal na záver Heger.

Prechádzať

Kto chce demokraciu a slušnosť nech sa prihlási

(k odberu newslettra)

Demokrati

Zadajte svoj e-mail

Zdieľajte