Pridajte sa k nám >
Pomôžte nám >
Prispejte nám na činnosť strany >

Ďalšie

Demokrati
Prechádzať

Kde je Robert Fico teraz, kto sa ospravedlní prokurátorom?

Člen predsedníctva Demokratov komentuje potvrdené informácie o manipulovaní nahrávok, ktorými Robert Fico demoloval verejnú mienku vo svojej predvolebnej kampani.

Juraj Šeliga ozrejmuje, že išlo o nahrávku v súvislosti s expolicajtom Kučerkom, kde Robert Fico takpovediac, odovzdával esesácke kabáty slušným prokurátorom Michalovi Šúrekovi a Ondrejovi Repovi: “Dva roky o sebe títo prokurátori a ich rodiny počúvali, že sú gestapáci. Kde je teraz Robert Fico a kto sa im ospravedlní? Dnes je opäť potvrdené, že predseda vlády je manipulátor, klamár a zradca vlastných voličov, na ktorých ušil túto búdu.” Šeliga zároveň pripomína, že o pochybnosti nahrávok hovorili Demokrati už pred voľbami a napokon ich potvrdil kriminalistický ústav.

Na záver dodáva, že strana bude naďalej robiť poctivú politiku a ctiť si pravdu. Šeliga povzbudil všetkých slušných sudcov, prokurátorov, vyšetrovateľov a ďalších, aby sa nedali zastrašiť a ak pri výkone svojej profesie narážajú na akúkoľvek neprávosť, strana je pripravená postaviť sa za nich v spravodlivom boji.

Prechádzať

Kto chce demokraciu a slušnosť nech sa prihlási

(k odberu newslettra)

Demokrati

Zadajte svoj e-mail

Zdieľajte