Pridajte sa k nám >
Pomôžte nám >
Prispejte nám na činnosť strany >

Ďalšie

Demokrati
Prechádzať

Demokratov nikdy nie je dosť. Vitajte Janka a Juraj!

Stranu Demokrati posilňujú Juraj Šeliga a Jana Žitňanská. Do zásadného boja o budúcnosť demokracie na Slovensku ideme s posilami v kľúčových oblastiach. 

“Dnes posilňujeme naše rady o dvoch kvalitných odborníkov. Garantov tém, ktoré sú pre občanov dôležité a budú podrobne rozpracované v našom programe. Posilňujeme pilier spravodlivosti, ochrany právneho štátu a súčasne pomoci znevýhodneným. Janka a Juraj, vitajte v strane Demokrati,” povedal predseda strany Eduard Heger.

“Nedovolíme, aby nám uniesli krajinu. Som za to, aby na Slovensku vládla spravodlivosť, aby zákon platil pre všetkých, aby prokuratúra bola normálna. Zabojujem, aby sme sa nepoddali Ficovi. Ak prevezme moc, tak hrozí maďarská cesta a normalizácia. Budem hovoriť o tom, ako je Slovensko ohrozené, ako chystajú zrušenie Úradu špeciálnej prokuratúry, Špecializovaného trestného súdu, aké nebezpečenstvo hrozí slobodným médiám.

Nesmieme sa však zľaknúť. Práve preto som prijal ponuku Eduarda Hegera, keď ma oslovil s tým, aby sme zabojovali spolu. Stredopraví politici sa dokážu hrýzť medzi sebou. Práve preto vstupujem do Demokratom. Kľúčová hodnota strany Demokrati je spolupráca. Len spoluprácou sa dá poraziť hrozba, ktorej Slovensko čelí. Ďakujem preto za možnosť pridať sa k Demokratom. Demokratov nikdy nie je dosť,” povedal Juraj Šeliga.

“Budem aj naďalej bojovať za rodiny, za ľudí so zdravotným znevýhodnením a za tých, ktorí potrebujú pomoc. Je dôležité, aby sme o týchto témach hovorili a aby sme ďalej pokračovali v ich presadzovaní. Pre stranu Demokrati je jednou z kľúčových hodnôt pomoc ľuďom v ťažkej situácii, ktorí sú zraniteľní, ktorí sú aj so zdravotným znevýhodnením,” povedala Jana Žitňanská. 

Prechádzať

Kto chce demokraciu a slušnosť nech sa prihlási

(k odberu newslettra)

Demokrati

Zadajte svoj e-mail

Zdieľajte