Pridajte sa k nám >
Pomôžte nám >
Prispejte nám na činnosť strany >

Ďalšie

Demokrati
Prechádzať

K strane Demokrati sa pridáva odborník na sociálnu politiku Jozef Mihál

K strane Demokrati sa pridáva odborník na sociálnu politiku a bývalý minister práce Jozef Mihál. J. Mihál vstupuje na 145. miesto kandidátky Demokratov ako nezávislý odborník. Podľa Hegera je Mihál najväčší odborník na sociálne veci na Slovensku.
„Strana Demokrati bude mať najsilnejší a najlepší sociálny program vo voľbách v roku 2023,” 
vyhlásil Heger pri príležitosti predstavenia Jozefa Mihála. Toho Heger považuje za „skúseného odborníka na sociálnu oblasť, ktorej sa dlhé roky venuje. Spolu s Jankou Žitňanskou, Luciou Ďuriš Nicholsonovou, Andreou Cocherovou a ďalšími, vytvorí silný sociálny tím.”
„Som veľmi rada, že prakticky od môjho vstupu do politiky som mohla spolupracovať s Jozefom Mihálom a toto naše priateľstvo a spolupráca pretrvala až doteraz. V politike je veľmi málo ľudí, ktorí pôsobili v rôznych funkciách a napriek tomu si dokázali udržať meno odborníka. To je práve prípad Jozefa Mihála,” 
povedala Lucia Ďuriš Nicholsonová.
„Dnes tu stojím pre to, aby som pomohol vypracovať čo najlepší program v oblasti sociálnych vecí, dôchodkov, rodinnej politiky a aj daňovej politiky štátu. Teším sa, že v strane Demokrati nachádzam mnoho odborníkov na tieto témy – Janu Žitňanskú, Luciu Ď. Nicholsonovú a ďalších,” 
povedal Jozef Mihál.

„Myslím si, že naši odborníci budú zárukou, že sa Slovensko v sociálnej oblasti pohne dopredu. My urobíme všetko pre to, aby sme dali vám ľuďom čo najlepšiu ponuku, aby ste sa 30. septembra mohli čo najjednoduchšie rozhodnúť. Ponúkame odborný, skúsený a pokojný tím,” dodal Mihál.

Prechádzať

Kto chce demokraciu a slušnosť nech sa prihlási

(k odberu newslettra)

Demokrati

Zadajte svoj e-mail

Zdieľajte