Pridajte sa k nám >
Pomôžte nám >
Prispejte nám na činnosť strany >
Jaroslav Naď Jaroslav Naď

Jaroslav Naď, predseda Demokratov

Odborník na obranu a bezpečnosť, bojovník proti korupcii.

„Narodil som sa v Nitre, vyrastal v Banskej Štiavnici a na východe v Pavlovciach nad Uhom. Vyštudoval som Univerzitu Mateja Bela v Banskej Bystrici a doktorandské štúdium som absolvoval na Akadémii Ozbrojených síl v Liptovskom Mikuláši.

Témam obrany a bezpečnosti sa venujem vyše 20 rokov. Ako diplomat som zastupoval Slovensko v štruktúrach NATO a EÚ. Spoluzakladal som a viedol Slovenský inštitút pre bezpečnostnú politiku.”

Bojuje za vás v politickej prvej línií, lebo služba ľuďom je skutočným vlastenectvom.

Ako minister obrany odstrihol oligarchov od lukratívnych zákaziek. Rezort je na rozdiel od minulosti transparentný, bez akejkoľvek korupčnej kauzy.

Naše ozbrojené sily konečne prechádzajú zásadnou modernizáciou a postupne dostávajú spoľahlivú techniku, ktorú mnohí sľubovali roky.

Aj vďaka jeho práci je dnes Slovensko bezpečnejšie, ako kedykoľvek predtým a rešpektované a uznávané aj medzi spojencami.

Hlásim sa do služby. Pokojne a bez chaosu.

A napokon niečo osobné o sebe

„Hrával som futbal za Banskú Štiavnicu aj za Kráľovú pri Senci. Voľný čas rád trávim so svojimi tromi deťmi. Chodievam na prechádzky lesom a poľovačky, k čomu ma doviedol otec.”

Sledujte Jara na sociálnych sieťach: