Pridajte sa k nám >
Pomôžte nám >
Prispejte nám na činnosť strany >

Ďalšie

Demokrati
Prechádzať

Líderkou kandidátky Demokratov bude Andrea Letanovská

Líderkou kandidátky strany Demokrati je dlhoročná záchranárka a primárka ARO v Národnom onkologickom ústave Andrea Letanovská. Demokrati sú podľa jej slov pokojnou alternatívou a zvedú súboj za záchranu Slovenska. Jej cieľom v politike je slúžiť ľuďom – pokojne, bez chaosu. Podľa Hegera je to práve príbeh Andrei Letanovskej, ktorý najlepšie vystihuje zodpovednú, odbornú a nesebeckú politiku Demokratov.

„Pred zlobou, veľkými egami a krikľúnstvom našu krajinu nezachránime voľbou ešte väčšieho ega a hlasnejšieho kriku. To je omyl a všetci sme sa presvedčili, že takto to nefunguje,” vyhlásila volebná líderka a podpredsedníčka strany Demokrati A. Letanovská. 

„Predstavte si, že stojíte nad pacientom v ohrození života. Na súdržnosti a spolupráci tímu záchranárov závisí úplne všetko. Nezáleží na tom, že máte odlišné názory. V tej chvíli musíte spojiť všetky sily s jediným cieľom – zachrániť ľudský život. A tak je to dnes aj so Slovenskom – ak po voľbách príde sebecká vláda, návrat oligarchie a extrémizmu – budú ohrozovať život Slovenska. Naliehavo potrebujeme riešenie. Preto úlohou Demokratov je ponúknuť pokojnú alternatívu a zviesť súboj za záchranu Slovenska. Potrebujeme odbornosť, odhodlanie nesebecky slúžiť a ja sa hlásim do služby,“ povedala.

„Hlavným posolstvom našej kampane je, že nie sme sebeckí a chceme pokračovať v pomáhaní ľuďom a riešení ich problémov,“ povedal predseda strany Demokrati Eduard Heger. „V strane Demokrati sme od začiatku hovorili, že odhodíme egá bokom a budeme robiť nesebeckú politiku. Čo môže byť väčším prejavom nesebectva, ako uprednostniť úspech celku pred miestom na kandidátke?“ zdôraznil Eduard Heger

„Slovenská politika potrebuje ľudí ako Andrea Letanovská, ktorí vo svojom živote preukázali, že si vedia poradiť s chaosom a rozhodovaním v kritických situáciách, keď išlo o život. V tandeme s Andreou chceme viesť tím skúsených osobnosti strany Demokrati vo volebnej kampani a ponúknuť Slovensku pokojnú a odbornú službu, ktorá pomôže ľuďom,“ dodal na záver Heger.

Prechádzať

Kto chce demokraciu a slušnosť nech sa prihlási

(k odberu newslettra)

Demokrati

Zadajte svoj e-mail

Zdieľajte